Cotygodniowe spoty (Grupy Honda Radom)
Dzień: Piątek
Godzina: 19:00
Miejsce: Parking politechniki  radomskiej lub Galeria Słoneczna parking p.0

Więcej info
Kalendarz

Nadchodzące imprezy w naszej okolicy w roku 2020:

  •  14 marca  - Puchar Toru Słomczyn
  • 19 kwietnia - Rozpoczecie sezonu Radomskie Klasyki
  • 9 maja - VTEC Cup Poland - Tor Modlin

 

 

 

 

Polub nas na Facebook

Informacje na temat sekcji HondaRadom.pl na torze Miedziana Góra

Od 24.08.2011 Grupa HondaRadom.pl zawiązała współpracę z Kołem Terenowym Busko Zdrój - Automobilklubu Kieleckiego. Tym samym zostaliśmy pełnoprawnymi członkami Automobilklubu Kieleckiego.

 

Głównym celem porozumienia, poza bezpieczeństwem w ruchu drogowym, była możliwość doskonalenia umiejętności prowadzenia samochodu w bezpieczny dla wszystkich sposób, na terenie profesjonalnego Toru Kieleckiego w Miedzianej Górze.

 

Obecnie jesteśmy jedną z wielu sekcji działających pod skrzydłami Koła terenowego Busko Zdrój. Widniejemy pod nazwą HondaRadom.pl

 

Skład naszej sekcji liczy 16 osób, głównie z obszaru Radomia.

 

Stale istnieje możliwość dołączenia do naszej grupy. Jedyne co trzeba zrobić to wypełnić deklarację (druczek Automobilklubu Kieleckiego - pozostało: 0) i opłacić składkę na bieżący rok.

 

  • Dla osób uczących się do 26 roku życia opłata wynosi 20zł + 5zł za legitymację.
  • Dla pozostałych 40zł + 5zł za legitymację.
 
Każdy członek należący do któregokolwiek Koła, ma prawo raz w miesiącu (Koło Terenowe Busko Zdrój - pierwszy poniedziałek miesiąca) uczestniczyć w darmowym treningu ta terenie Kieleckiego Toru wyścigowego. Do obowiązkowego wyposażenia każdego kierowcy należy posiadanie kasku ochronnego, gaśnicy oraz apteczki. Pilot również jest zobowiązany do używania kasku podczas jazdy po torze.

Jeżeli masz jakieś pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego.