Cotygodniowe spoty (Grupy Honda Radom)
Dzień: Piątek
Godzina: 19:00
Miejsce: Parking politechniki  radomskiej lub Galeria Słoneczna parking p.0

Więcej info
Kalendarz

Nadchodzące imprezy w naszej okolicy w roku 2020:

  •  14 marca  - Puchar Toru Słomczyn
  • 19 kwietnia - Rozpoczecie sezonu Radomskie Klasyki
  • 9 maja - VTEC Cup Poland - Tor Modlin

 

 

 

 

Polub nas na Facebook

Trzęsienie ziemi w Japonii

Trzęsienie ziemi w północno-wschodniej Japonii


Honda przekazała wyrazy najgłębszego współczucia i kondolencje rodzinom ofiar trzęsienia ziemi Tohoku w północno-wschodniej Japonii. Władze korporacji wyraziły nadzieję na jak najszybsze uzdrowienie regionów dotkniętych tą tragedią.

Mając na celu usunięcie jej skutków i przywrócenie równowagi w kraju, firma podjęła także współpracę na rzecz oszczędzania energii oraz odciążania sieci energetycznej.

Dlatego już w dniu wczorajszym, Honda, podobnie jak wiele innych dużych firm, zdecydowała o zawieszeniu działalności większości fabryk, pomimo iż nie uległy one zniszczeniu. Akcja potrwa co najmniej do 20 marca i ma na celu zaoszczędzenie energii, która jest obecnie najbardziej potrzebna rejonom dotkniętym kataklizmem.

Firma skieruje teraz wszelkie wysiłki na ustabilizowanie swojej sytuacji, a także - wsparcie dla pracowników, których rodziny ucierpiały w trzęsieniu ziemi i Tsunami.

Jednocześnie Honda pragnie wesprzeć odbudowę zniszczonych rejonów kraju, przeznaczając na ten cel kwotę 300 milionów jenów oraz dostarczając 1000 generatorów (zasilanych paliwem oraz gazem z butli) i  5000 butli z gazem. Firma oddeleguje także swoich pracowników, którzy wyjaśnią jak korzystać z ofiarowanych generatorów.


źródło: honda.pl