Cotygodniowe spoty (Grupy Honda Radom)
Dzień: Piątek
Godzina: 19:00
Miejsce: Parking politechniki  radomskiej lub Galeria Słoneczna parking p.0

Więcej info
Kalendarz

Nadchodzące imprezy w naszej okolicy w roku 2020:

  •  14 marca  - Puchar Toru Słomczyn
  • 19 kwietnia - Rozpoczecie sezonu Radomskie Klasyki
  • 9 maja - VTEC Cup Poland - Tor Modlin

 

 

 

 

Polub nas na Facebook

Spoty

Ustawowo widujemy się regularnie pod wydziałem ekonomicznym Politechniki Radomskiej. Miejscówka ta okupowana jest przez tuziny Hond w każdy cieplejszy, bez deszczowy dzień. Zapraszamy wszystkich serdecznie do dołączenie do naszej grupy, dla wszystkich tych którzy pragną nas odwiedzić zamieszczam mapkę po prawej stronie.

W zimne, deszczowe dni, kiedy plucha, szarość i smutek wkrada się w nasze życie zmieniamy miejsce spotów na nowoczesną Galerie Słoneczną, gdzie zawsze na 2 poziomie chowamy nasze cudeńka przed szkodliwym działaniem brudu, gradu i innych czynników atmosferycznych, dla wszystkich chcących do nas dołączyć przedstawiam mapkę dojazdu, drugi obrazek w gaerii :)
 
Gdy natomiast śnieg pokryje drogi a temperatura oscyluje w okolicach 0, zagrzewamy się w tejcieplejszej cześci słynnego radomskiego parkingu galerii słonecznej. Wtedy Hondy możnaznaleźć na poziomie 0 w rogu. Dojazd przedstawia mapka numer trzy w galerii tego wpisu. 
 
Jesteś spragniony wrażeń? Chcesz więcej?

Dołącz do nas na facebook i ciesz się niemal codziennymi spotami z ludźmi dla których Honda to nie tylko auto do przemieszczania się z punktu A do B, to tak naprawdę styl życia. Dołącz do pozytywnie zakręconych w rytm VTEC'a :)

ZAPRASZAMY !!!
Autor:face